Dárková služba

Víme, jak je to někdy těžké dát hezký dárek do výstižného obalu...

A proto Vám pomůžeme dáreček krásně připravit a zabalit. Používáme jen přírodní materiály a barvy. Náš obalový design je artový… 

 

Jak na to? 

Stačí jen přidat k vaší objednávce vybranou barevnou kombinaci z "Dárkové krabice" a do komentáře objednávky napsat pro koho dáreček je.

Potřebujeme vědět co možná nejvíce, abychom se společně co nejlépe trefili. Například, jde-li o holku či kluka (nebo se to ještě vůbec neví?), jací jsou jeho rodiče/ jaký vedou styl? Nebo je dárek pro větší děti a teenagery? Pokud si sami nevybrali a chete je překvapit - řekněte nám, co mají radi, a pokud chcete nechat výběr oblečení a doplňků na nás, tak i Váš rozpočet - pro orientaci). 

Pomůžeme Vám i s výběrem a věnováním. Stačí nás kontaktovat na shop@minimel.cz, nebo rovnou zavolejte na +420 739 016 799.

 

VYBERTE SI

https://www.minimel.cz/darkove-krabice/

 

DORUČENÍ

Nabízíme několik variant doručení ve standardních termínech. Avšak, pokud by hořelo, a doručení by bylo v našem okolí a po Praze, mohli bychom se dohodnout. Zavolejte nám.

 

CENA

  • Dárečkové balení – počítá se za kus. Cena zahrnuje material a lásku a bez poštovného, tak, aby se dal přidat k volným kouskům či doručit extra
  • Poštovné – počítá se za každý kus, nezáleží na velikosti. Hodnota zakoupeného zboží nad Kč 1.500, - má však dopravu zdarma
Prohlášení o sběru cookies pro MiniMel.cz | Svět barevného dětského oblečení.
Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním pro naše marketingové účely, tak jak vyžaduje nařízení EU. Více informací zde.