Dárková služba

Víme, jak je to někdy těžké dát hezký dárek do výstižného obalu...

A proto Vám pomůžeme dáreček krásně připravit a zabalit. Používáme jen přírodní materiály a barvy. Náš obalový design je artový… 

 

Jak na to? 

Stačí jen přidat k vaší objednávce vybranou barevnou kombinaci z "Dárkové krabice" a do komentáře objednávky napsat pro koho dáreček je.

Potřebujeme vědět co možná nejvíce, abychom se společně co nejlépe trefili. Například, jde-li o holku či kluka (nebo se to ještě vůbec neví?), jací jsou jeho rodiče/ jaký vedou styl? Nebo je dárek pro větší děti a teenagery? Pokud si sami nevybrali a chcete je překvapit - řekněte nám, co mají rádi, a pokud chcete nechat výběr oblečení a doplňků na nás, tak i Váš rozpočet - pro orientaci). 

Pomůžeme Vám i s výběrem a věnováním. Stačí nás kontaktovat na shop@minimel.cz, nebo rovnou zavolejte na +420 739 016 799.

 

VYBERTE SI

https://www.minimel.cz/darkove-krabice/

 

DORUČENÍ

Nabízíme několik variant doručení ve standardních termínech. Avšak, pokud by hořelo, a doručení by bylo v našem okolí/ Středočechy a po Praze, mohli bychom Vám doručit osobně - stačí se dohodnout. Zavolejte nám.

 

CENA

  • Dárkové balení – počítá se za kus. Cena zahrnuje materiál a lásku a bez poštovného, tak, aby se dal přidat k volným kouskům či doručit extra
  • Poštovné – počítá se za každý kus, nezáleží na velikosti. Hodnota zakoupeného zboží nad Kč 1.500, - má však dopravu zdarma

 

 

POTŘEBUJETE POUZE PRÁZDNOU DÁRKOVOU KRABICI?

I to je možné, jednoduše si vyberte barevnou variantu a velikost: malou, střední, nebo velkou. Rozměry jsou udávané u každé krabice. Cena se liší od velikosti. V případě zájmu Vám ji můžeme i naplnit dřevovláknitou vlnou. Také Vám zašleme video jak snadno stuhu uvázat, až do ni vložíte svůj poklad.

Máte speciální přání? Zavolejte nám a domluvíme se.