Místo plavek nepromokavé bundy

Lámete si hlavu, co těm dětem s sebou zabalit na tábor nebo na ven? Bláznivé počasí vyžaduje více plánování a mít s sebou vhodné oblečení je základ. 

V chladnějším počasí jsou to i tři vrstvy, bavlněné tričko, mikina a větrovka nebo pláštěnka/nepromokavá bundaJe dobré mít s sebou nějakou bundu, když se ochladí a začne vítr, poslouží větrovka, která je lehká a prodyšná. Ale před lijákem už bude zapotřebí pláštěnka nebo kvalitní nepromokavá bunda.

Například nepromokavá bunda pro kluky od Reima Lappohja je ušita z prodyšného funkčního materiálu na rostlinné bázi, lehká, vodě i větru odolná a navíc s pěkným zeleným designem pro milovníky přírody. A banánově žlutou nepromokavou bundu pro holky Reima Bannana s barevnými puntíky. Prodyšné bundy jsou k nezaplacení - nejhorší je, když se Vám dítě v chladu zpotí v nekvalitních materiálech.

Pláštěnky od Reimy s nádherným designem od finského umělce Klause Haapaniemi, která má vodě odolné svařované švy, tvar do áčka a prodloužený zadní díl. A pokud pod pláštěnku obléknete hřejivou vrstvu, lze ji nosit celoročně. Navíc bezpečně, protože bundy mají reflexní prvky.

A pro ty menší máme krásné barevné, průhledné i zateplené pláštěnky s holinkami od španělské značky Boboli.

+

Navíc skvělý doplněk při slunci i dešti je dětská kšiltovka a navíc, když je stylová a úplně jiná, než budou mít všichni ostatní :).