Novinky

Léto u vody je tady!

.... a mají moje děti vhodné plavky?

Konečně jsme se dočkali a vlna teplíčka je tady. K tomu patří vodní radovánky. No, ale budou jí ještě ty plavky z loňska? Nerozpadly se mu ty šortky z poslední dávky mořské soli?

Je to třeba prověřit!

No a když nové, tak něco zábavného, odlišného, nejlépe barevného a veselého, to obzvláště k letošnímu létu prostě patří.

https://www.minimel.cz/vyhledavani/?string=plavky 

Villalobos, španělský šarm

Villalobos, Španělsko

Koncept pro jaro–léto 2020: hodně barev a silných barev, které živí fantazii a iluze. Látky jsou vybírané pro svoji lehkost a pohodlnost. Nosí se květinové potisky bujné vegetace, obohacené malými detaily v podobě pásků a pruhů.

Villalobos jsou odpovědný, udržitelný, ekologický a sociální způsob, který definuje přidanou hodnotu a jasnost produktu.

Pojďte se podívat na dívčí chladivé letní overaly, ležérní svetříky a kvalitní letní šaty se španělským šarmem

https://www.minimel.cz/znacka/villalobos/ 

B*E*S*S s důvtipem holandských maminek

Název je správně … Burp * Eat * Shit * Sleep (krnout * jíst * prdnout * spát)
Přesně podle každodenních potřeb novorozeněte...

Design a důvtip Holandských maminek.

V prvních měsících živote je komfort miminka velmi důležitý. Proto BESS klade důraz na pohodlný střih a kvalitu, spolu s doplňky z nádherných měkkých materiálů v sezónních kolekcích. BESS vyrábí oblečení pro kojence do velikosti č. 80 (12 měsíců), převážně z 95% bavlny a 5% elastanu.

Dárková služba

Víme, jak je to někdy těžké dát hezký dárek do výstižného obalu...

A proto Vám pomůžeme dáreček krásně připravit a zabalit. Používáme jen přírodní materiály a barvy. Náš obalový design je artový…

 

Jak na to?

Stačí jen přidat k vaší objednávce produkt "Dárkové balení" a do komentáře objednávky napsat pro koho dáreček je.

Potřebujeme vědět co možná nejvíce, abychom se společně co nejlépe trefili. (Například, jde-li o holku či kluka, nebo se to ještě vůbec neví?, jací jsou jeho rodiče, jaký vedou styl? Nebo je dárek pro větší děti a teenagery? Pokud si sami nevybrali a chete je překvapit - řekněte nám, co mají radi, a pokud chcete nechat výběr oblečení a doplňků na nás, tak i Váš rozpočet - pro orientaci). 

 

Pomůžeme Vám i s výběrem a věnováním. Stačí nás kontaktovat na shop@minimel.cz, nebo rovnou zavolejte na +420 739 016 799.

 

Doručení

Nabízíme několik variant doručení ve standardních termínech. Avšak, pokud by hořelo, a doručení by bylo v našem okolí a po Praze, mohli bychom se dohodnout. Zavolejte nám.

 

Cena:

  • Dárečkové balení – počítá se za kus. Cena zahrnuje material a lásku a bez poštovného, tak, aby se dal přidat k volným kouskům či doručit extra
  • Poštovné – počítá se za každý kus, nezáleží na velikosti. Hodnota zakoupeného zboží nad Kč 1.500, - má však dopravu zdarma
Objevení světa s Boboli (ES)

Od svého narození v roce 1984 bylo Boboli neklidným dítětem: jeho touha růst byla vždy paralelní s touhou objevovat nové zážitky, nové cíle, nové obzory ... a to je vzájemná výzva pokračovat ve vytváření, výzkumu, a objevování fascinujícího, úžasného, a nekonečného světa dětí a módy.

Španělské Boboli vytváří každý rok několik nových kolekcí pro každé jaro/léto a podzim/zimu. No a my z něho kousek po kousku vybíráme jen to nejlepší; pohodlné, kvalitní a hlavně originální a barevné dětské oblečení, které našim dětem pomůže relaxovat a užít si dobrodružství.

KMDB (Holanďan)

KMDB-Logo-medium 

KMDB je unikátní street wear design dětského oblečení z Holandska.

V roce 2016 Priscilla Toppers odstartovala online webshop Kleren Maken De Baby. Z úspěchu se pak zrodila znáčka KMDB, která je nyní dospělým oděvním brandem.

“THIS IS WHAT AWESOMENESS LOOKS LIKE”

Připravujeme Dárkovou službu!

Víme, jak je to někdy těžké dát hezký dárek do výstižného obalu...

 A proto Vám brzy pomůžeme dáreček krásně připravit a zabalit. Budeme používat jen přírodní materiály a barvy. Náš obalový design bude artový a přidá tak na celkové hodnotě …

Potřebujete pomoci hned?

Stačí nám napsat nebo rovnou zavolat.

Potřebujeme vědět co možná nejvíce, abychom se společně co nejlépe trefili. (Například, jde-li o holku či kluka, nebo se to ještě vůbec neví?, jací jsou jeho rodiče, jaký vedou styl? Nebo je dárek pro větší děti a teenagery? Pokud si sami nevybrali a chcete je překvapit - řekněte nám, co mají radi, a pokud chcete nechat výběr oblečení a doplňků na nás, tak i Váš rozpočet - pro orientaci). 

Pomůžeme Vám i s výběrem a věnováním.

Stačí nás kontaktovat na shop@minimel.cz, nebo rovnou zavolejte na +420 739 016 799.

 

Doručení

Nabízíme několik variant doručení ve standardních termínech. Avšak, pokud by hořelo, a doručení by bylo v našem okolí a po Praze, mohli bychom se dohodnout. Zavolejte nám.

Plánujeme dárečkové krabičky, které budou poštou zasílány v poštovní papírové krabici a můžeme doručit k vám nebo přímo na adresu obdarovaného. Mezitím vám však můžeme zaslat naše barevné poklady bez dárkového balení, ale pokusíme se o maximální estetickou parádu.

Foque (Španělsko)

Foque-logo

Creaciones Foque S.L. je španělská rodinná firma zabývající se návrhem a výrobou kvalitního dětského oblečení od roku 1962.
 Vychází se z posledních módních trendů a využívá nejkvalitnějších materiálů a nejpohodlnějších tkanin z přesvědčení, že módní oděv musí být také pohodlný.

Antonio Lobato Kids (Španělsko)

AntonioLobatoKids-logo

V roce 2018 se zrodila nová část autorské kolekce španělskému módnímu návrháři. Tato nová kolekce pro děti s názvem "cachitos" je součástí více než 25 let kariéry ve světě módy ANTONIO LOBATO a je poctou barvě a radosti z jeho dětských začátků v módě!


Jsou to kousky s vlastním stylem, kde je vše důležité: design, tvorba vzorů, výroba, péče o každý poslední detail ... to vše provedené řemeslným způsobem. Proto jsou tyto modely omezené a v mnoha případech pouze na objednávku.
Jedná se o jedinečné kousky, žádné dva nejsou stejné kvůli rozložení kusů látky, protože jsou naprosto nerovnoměrné jak ve tvaru, tak barvě.

 

Určeno pro ty, co mají rádi zábavu a exkluzivitu!

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Prohlášení o sběru cookies pro MiniMel.cz | Svět barevného dětského oblečení.
Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním pro naše marketingové účely, tak jak vyžaduje nařízení EU. Více informací zde.