Kojenecký overal sametový Oříšek
Pružný kojenecký overal z jemného sametu (bavlněný velur) s dlouhými rukávy a nohavicemi, celopropínací na zip pro snadné oblékání miminka. Béžový overalek s barevnými žaludy. Boboli Španělsko.
- Velurový overalek na zip.
- Nohavice ukončené ťapkami s tečkovaným protiskluzem pro zábavu kojence a praktičnost pro batole.
- Záda jsou volná, beze švů.
- Béžový overal pro miminko s barevnými žaludy v pastelových barvách. Unisex.
- Materiál: 75% bavlna, 25% polyester
- Barevná kompozice béžová, bílá, tyrkysová, modrá, růžová. Unisex.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
OBJEVENÍ SVĚTA S BOBOLI
Od svého narození v roce 1984 byla Boboli neklidným dítětem: její touha růst byla vždy paralelní s touhou objevovat nové zážitky, nové cíle, nové obzory ... a to je výzva pokračovat ve vytváření, výzkumu a objevu fascinujícího úžasného a nekonečného světa dětí a módy.
Španělské Boboli vytváří každý rok několik nových kolekcí pro každé jaro/léto a podzim/zimu. No a my z něho kousek po kousku vybíráme jen to nejlepší; pohodlné, kvalitní a hlavně originální a barevné oblečení, které našim dětem pomůže relaxovat a užít si to pravé dobrodružství na cestách za poznáním.

